fbpx
Uus Töögraafikute Moodul on Nüüd Beeta Testimises!

Meeldib mida loed?

Jaga

Uus Töögraafikute Moodul on Nüüd Beeta Testimises!

author image

Mihkel Männamaa

Meil on suur rõõm teatada, et pärast pikki kuid intensiivset arendustööd oleme lõpuks valmis saanud meie uue töögraafikute mooduli! Ootame põnevusega selle kasutuselevõttu ja oleme kindlad, et see toob kaasa suuri muutusi teie igapäevases tööplaneerimises.

Mis on uue mooduli juures eriline?

  1. Vahetuste Töögraafikud: Oleme teinud vahetuste planeerimise intuitiivsemaks ja paindlikumaks. Nüüd on võimalik koostada tõhusalt vahetuste graafikuid, mis vastavad teie organisatsiooni vajadustele ja tagavad, et kõik vahetused on optimaalselt kaetud.
  2. Töökatkestused: Uue süsteemiga saate hõlpsalt märkida töökatkestusi ja töölised saavad iseseisvalt taodelda neid. See annab teile ja teie meeskonnale parema ülevaate tulevastest plaanidest ja tagab, et ootamatud sündmused ei tekita segadust.
  3. Tulevased Uuendused: Me ei peatu siin! Lähitulevikus lisame funktsiooni, mis võimaldab teil graafikusse lisada ka täpseid tööülesandeid. See annab teie meeskonnale selgema pildi päevastest ülesannetest ja aitab tõhustada tööprotsesse.

Beeta Testimine

Hetkel on töögraafikute moodul beeta testmisetapis. Me hindame teie tagasisidet ja soovitusi, et saaksime pakkuda teile parimat võimalikku tööriista. Kui olete huvitatud beeta-testimisest või soovite lisateavet, võtke meiega kindlasti ühendust info@hours.ee.

Lõppsõna

Meie eesmärk Hoursis on alati olnud aidata ettevõtetel oma tööprotsesse optimeerida ja muuta tööplaneerimine võimalikult hõlpsaks ja tõhusaks. Usume, et see uus moodul on suur samm selles suunas. Ootame põnevusega teie tagasisidet ja ettepanekuid!

Aeg on raha. Hours säästab teile mõlemat

Vali mugav ja tark viis. Veebipõhine tööaja jälgimine vähendab teie ettevõtte kulusid ja suurendab tõhusust!

Seotud postitused