fbpx
hero-clock

Kellele Hours on mõeldud?

Hours on õige lahendus igas suuruses ettevõtetele – kerge ja tõhus tööaja jälgimise tarkvara, mis annab kohese ja täpse ülevaate. Süsteemi kasutamiseks on vaja ainult internetiühendust ja juurdepääsu veebibrauserile. Sisestatud töötunnid on põhikasutajale koheselt nähtavad, mis võimaldab vajadusel tööd kiiresti ümber korraldada.

töölaud

Veebirakendus

Andmed töötajate ja töötundide kohta on alati olemas ja kohe võtta. Edasta need raamatupidajale või projektijuhile ainult paari klikiga. Ühe nupuvajutusega on võimalik saada ülevaatlik aruanne koos analüüsiga – isikupõhiselt, objektipõhiselt, projektipõhiselt kui ka tööliigi põhiselt. Nii saab vajadusel kiiresti töökorralduse ümber planeerida.

töölaud

Mobiilirakendus (iOS ja Android)

Ideaalne lahendus teie mobiilse tööjõu aja jälgimiseks. Hours aitab teil jälgida oma töötajate tööaega ka välitöödel. Saate reaalajas teavet objektidele saabumiste ja lahkumiste kohta, lisaks töötundidele ka ülesannete ja tööde kohta – töötajatel on võimalik lisada pilte, kommentaare ja teateid. Süsteem võimaldab jälgida ka GPS-koordinaate, aidates välja selgitada, kus töötaja tegelikult oma tööd alustas ja lõpetas.

Apple App Store
Google Play Store
mobiilirakendus

Terminal

Logimisterminal on suurepärane lahendus ettevõtetele, kus suurem osa töötajatest asub ühes kohas, olgu see siis alaline, nagu tootmisettevõte või ajutine, nagu ehitusplats. Terminale on lihtne paigaldada, nad on alati võrgus ja võimaldavad sisse- ja väljaregistreerimist NFC-kaardiga. Vajadusel saab töötaja andmeid sisestada, muuta või kommenteerida distantsilt arvuti ja nutiseadme abil. Võimalik on näiteks kommenteerida töö kulgu, lisada tööga seotud fotosid ja kulutšekke. Eeliseks erinevate tabelifailide ees on just see, et lõpparuandesse ei teki vigu, puudujääke või kogemata dubleeritud faile.

Terminalid on hõlpsasti paigaldatavad, vajades ainult voolu ja internetiühendust.

terminal

Läbipääsusüsteemide liidestus

Hours tarkvara on võimalik liidestada juba olemasoleva läbipääsusüsteemiga (näiteks G4S, Forus), mis annab kiire ja mugava ülevaate territoorimil toimuvast. Olemas on reaalajas ülevaade töötajate kohalolekust ning erinevate sektsioonide vahel liikumisest. Tarkvara registreerib kõik liikumised territooriumil, mis annab ülevaate tegelikust tööaja statistikast. Kogutud andmeid saab mugavalt edasi töödelda ning vajadusel edastada teistesse programmidesse.

hours läbipääsusüsteemid

Integratsioonid

Hoursi saab Eestis kasutamiseks liidestada Merit Palk tarkvaraga ja Soomes Netvisor tarkvaraga. Liidestuse abil on palgaarvestus lihtne ja kiire – kinnitatud andmed tööaegade kohta saadetakse palgaarvestuse programmi ning palgad arvestatakse automaatselt välja.

Hours API – Vastavalt sinu ettevõtte vajadustele on meil võimalik teha spetsiaalseid liidestusi, millega erinevaid andmeid töödelda ja teistesse tarkvaradesse edasi saata. Nende liidestuste saamiseks võta meiega ühendust aadressil info@hours.ee ja leiame sobiva lahenduse.

integrations

Mugav tööaja jälgimine ja aruandlus

Säästke aega ja raha veebipõhise tarkvaraga, mis annab täpse ülevaate töötajate töötundidest.