fbpx
hero-clock

Kellele Hours on mõeldud?

Hours on õige lahendus igas suuruses ettevõtetele – kerge ja tõhus tööaja jälgimise tarkvara, mis annab kohese ja täpse ülevaate. Süsteemi kasutamiseks on vaja ainult internetiühendust ja juurdepääsu veebibrauserile. Sisestatud töötunnid on põhikasutajale koheselt nähtavad, mis võimaldab vajadusel tööd kiiresti ümber korraldada.

töölaud

Veebirakendus

Andmed töötajate ja töötundide kohta on alati olemas ja kohe võtta. Edasta need raamatupidajale või projektijuhile ainult paari klikiga. Ühe nupuvajutusega on võimalik saada ülevaatlik aruanne koos analüüsiga – isikupõhiselt, objektipõhiselt, projektipõhiselt kui ka tööliigi põhiselt. Nii saab vajadusel kiiresti töökorralduse ümber planeerida.

töölaud

Mobiilirakendus (iOS ja Android)

Ideaalne lahendus teie mobiilse tööjõu aja jälgimiseks. Hours aitab teil jälgida oma töötajate tööaega ka välitöödel. Saate reaalajas teavet objektidele saabumiste ja lahkumiste kohta, lisaks töötundidele ka ülesannete ja tööde kohta – töötajatel on võimalik lisada pilte, kommentaare ja teateid. Süsteem võimaldab jälgida ka GPS-koordinaate, aidates välja selgitada, kus töötaja tegelikult oma tööd alustas ja lõpetas.

Apple App Store
Google Play Store
mobiilirakendus

Töögraafik (beeta)

Töögraafikud kujutavad endast tihti palju väljakutseid ja ajakulu. Meie uus töögraafikute moodul lihtsustab vahetuste planeerimist ja tagab sujuva töökorralduse. Nüüd on võimalik koostada detailseid vahetuste graafikuid, arvestada töökatkestusi ning anda töötajatele võimalus teha töökatkestuste avaldusi.

Töögraafikud

Terminal

Logimisterminal, mis on varustatud nii NFC kiibi kui ka sõrmejäljelugejaga, on optimaalne valik ettevõtetele, kus töötajate suurem osa koondub ühte kindlasse asukohta, olgu see siis püsivalt, nagu tootmisettevõttes, või ajutiselt, nagu ehitusplatsil. Need intuitiivsed terminalid võimaldavad töötajatel hõlpsalt sisse- ja välja logida, kasutades selleks kas NFC-kiipi või sõrmejälje tuvastust. Eriliseks lisaväärtuseks on see, et terminali kasutuselevõtt ei piirdu pelgalt sisse- ja väljaregistreerimisega. Töötaja saab alustada tööd terminalist, seejärel kasutada meie mugavat mobiilirakendust tööprotsessi kommenteerimiseks või tööga seotud fotode lisamiseks. See tagab teabe täpsuse ja aitab luua täielikku pilti tööprotsessist. Erinevalt traditsioonilistest tabelifailidest, mis võivad sisaldada vigu või kogemata dubleeritud andmeid, tagavad meie logimisterminalid, et teie lõpparuanded on täpsed ja vabad puudujääkidest. See aitab säästa aega ja suurendada teie ettevõtte efektiivsust.

terminal

Läbipääsusüsteemide liidestus

Hours tarkvara on võimalik liidestada juba olemasoleva läbipääsusüsteemiga (näiteks G4S, Forus), mis annab kiire ja mugava ülevaate territoorimil toimuvast. Olemas on reaalajas ülevaade töötajate kohalolekust ning erinevate sektsioonide vahel liikumisest. Tarkvara registreerib kõik liikumised territooriumil, mis annab ülevaate tegelikust tööaja statistikast. Kogutud andmeid saab mugavalt edasi töödelda ning vajadusel edastada teistesse programmidesse.

hours läbipääsusüsteemid

Beacon ja Gateway süsteemid

Beacon ja Gateway süsteemid võimaldavad reaalajas asukohapõhist jälgimist määratud territooriumil või hoones. Beacon, Bluetooth-seade, saadab signaale, mis nutitelefonid või teised Beacon-seadmed kätte saavad. Gateway võimaldab andmeedastust erinevate võrkude ja seadmete vahel, edastades info Hours.ee tarkvarale. Selle tulemuseks on automaatne tööajaarvestus, kus töötajad ei pea muretsema sisselogimise pärast – süsteem teeb selle töö nende eest. Beacon ja Gateway süsteemid võimaldavad reaalajas jälgida töötajate asukohta, paremini planeerida ja juhtida ressursse ning vähendada inimlikke vigu.

See tehnoloogia parandab ka töötaja kogemust, võimaldades neil keskenduda oma tööle ilma tööaja jälgimise pärast muretsemata. Hours.ee on teie partner tõeliselt järgmise taseme tööajaarvestuses, mis on kohandatud teie ettevõtte vajadustele. Kas olete valmis viima oma ettevõtte tööajaarvestuse järgmisele tasemele?

hours beacon

Integratsioonid

Hoursi saab Eestis kasutamiseks liidestada Merit Palk tarkvaraga ja Soomes Netvisor tarkvaraga. Liidestuse abil on palgaarvestus lihtne ja kiire – kinnitatud andmed tööaegade kohta saadetakse palgaarvestuse programmi ning palgad arvestatakse automaatselt välja.

Hours API – Vastavalt sinu ettevõtte vajadustele on meil võimalik teha spetsiaalseid liidestusi, millega erinevaid andmeid töödelda ja teistesse tarkvaradesse edasi saata. Nende liidestuste saamiseks võta meiega ühendust aadressil info@hours.ee ja leiame sobiva lahenduse.

integrations

Mugav tööaja jälgimine ja aruandlus

Säästke aega ja raha veebipõhise tarkvaraga, mis annab täpse ülevaate töötajate töötundidest.