fbpx

Küpsiste kasutamise tingimused

Kehtib alates: 23.09.2019.

Hours OÜ, Eesti registrikood 16434060, (edaspidi Hours) omab ja haldab tööaja arvestuse tarkvara (edaspidi Tarkvara), mida on võimalik kasutada veebilehekülgede www.hours.ee ja www.hours.fi või nutiseadmesse digitaalse rakenduse (Hours – Time tracking) kaudu.

Käesolev Hours Küpsiste kasutamise tingimused kuulub Hours Kasutustingimuste juurde koos Hours Privaatsuspoliitika ning Hours kodulehekülgedel avaldatud info ja juhistega (edaspidi ühiselt nimetatud Tingimused). Hours tarkvara kasutamist ei ole võimalik registreerida ilma Tingimustega nõustumiseta.

Küpsised

1. Veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks salvestab Hours mõnikord Kasutaja seadmesse väikseid andmefaile – nn küpsiseid. Enamik suurtest veebisaitidest teeb seda samuti.

2. Õiguslik alus küpsiste kasutamiseks on Hours õigustatud huvi tagada veebilehe tehniline funktsionaalsus. Hours võib nii tarkvaras kui koduleheküljel kasutada ka analüütilisi küpsiseid, mistõttu küsitakse Kasutajalt nende kasutamiseks nõusolekut.

Mis on küpsised

3. Küpsis on väike tekstifail, mille Tarkvara või veebilehekülg salvestab Kasutaja arvutisse või mobiilseadmesse, kui Kasutaja külastab Hours veebisaiti või asub kasutama Tarkvara. See võimaldab veebisaidil jätta meelde Kasutaja toimingud ja eelistused (näiteks Kasutajanimi, keel, kirjasuurus ning muud eelistused kuvamisel) teatud ajavahemikuks. Nii ei pea Kasutaja neid iga kord uuesti sisestama, kui saidile tagasi tuleb või lehekülgi sirvib.

Küpsiste kasutamine

4. Hours võib kasutada küpsiseid ja küpsistele sarnaseid vahendeid teenuse pakkumiseks ja teenuse kvaliteedi täiustamiseks ning Kasutajakogemuste parandamiseks. Küpsiseid võivad kasutada ka kolmandad osapooled, kelle teenuseid Hours kasutab.

5. Hours lehekülg kasutab küpsiseid ainult veebiliikluse analüüsimiseks ning ei kasuta küpsiseid lehekülje sisu ja reklaamide isikupärastamiseks ning sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks.

6. Hours ei edasta sotsiaalmeedia-, reklaami- ja analüüsipartneritele teavet selle kohta, kuidas Kasutaja veebisaiti kasutab.

7. Kasutaja võib küpsised kas kustutada või blokeerida, kuid sellisel juhul ei pruugi kõik veebisaidi funktsioonid toimida nii, nagu ette nähtud. Küpsised aitavad Hours Teenuseid pakkuda.

8. Hours Teenuseid kasutades peab Kasutaja andma nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Google Analytics

9. Hours võib kasutada Google Analytics´it, veebianalüüsi teenust, mida pakub Google, Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA; „Google”). Google Analytics kasutab küpsiseid, faile, mis salvestatakse Kasutaja arvutisse, et analüüsida, kuidas Kasutaja Teenust kasutab.

10. Küpsistega loodud teave Kasutaja poolt Teenuse kasutamise kohta edastatakse tavaliselt Google serverisse USA-s ja salvestatakse seal. Et Hours on aktiveerinud IP-anonümiseerimise, lühendab Google Kasutaja IP-aadressi (Euroopa Liidu või teiste Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriikide puhul).

11. Hours soovil hakkab Google teavet kasutama, et analüüsida Kasutaja tegevust ja koostada raporteid Teenuse koduleheküljel toimuva kohta.

12. Kasutaja saab küpsiste salvestamise Kasutaja arvutisse veebilehitseja sätetega keelata, kuid sel juhul ei saa Kasutaja kodulehekülje kõiki funktsioone täies ulatuses kasutada.

13. Kasutaja võib igal ajal keelata oma andmete kogumise Google Analyticsi poolt. Selleks peab Kasutaja järgmiselt veebisaidilt vastava veebilehitseja lisa alla laadima ja selle installeerima: tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

14. Google Analytics säilitab küpsiste, Kasutaja identifikaatorite (nt Kasutaja-ID) ja reklaamide identifikaatorid (nt DoubleClicki küpsised, Androidi reklaamiidentifikaator, Apple’i reklaamiidentifikaator) 26 kuud.

DigitalOcean serveriteenus

15. Hours Tarkvara ja selle sisu hoitakse DigitalOcean serveris (rohkem informatsiooni: https://www.digitalocean.com), mis on väga turvaline keskkond kõigi Kasutajate ja Töötajate andmete ja dokumentide hoidmiseks. Kõrgeima turvalisuse tagamiseks kasutatakse järgmisi meetmeid:

  • Hours Tarkvara kaudu sisestatud informatsioon on krüpteeritud;
  • Klientide salasõnad on säilitatud vaid räsitud kujul;
  • Regulaarne serveri hooldus, perioodilised hooldustööd, tark- ja riistvarauuendused 1 kord kuus;

Nõusolek

16. Hours vajab Kasutajate nõusolekut analüütiliste küpsiste kasutamiseks. Ülejäänud küpsiste (tehnilised küpsised) kasutamiseks ei ole nõusoleku küsimine vajalik, kuid tehniliste küpsiste paigaldamisega nõustub Kasutaja, andes nõusoleku käesolevatele Tingimustele, mida Hours küsib Kasutajatelt oma veebilehel. Ilma Tingimustega nõustumiseta ei ole võimalik Tarkvara kasutada.

Kuidas küpsiseid kontrollida

17. Kasutaja võib küpsiseid kontrollida ja/või kustutada vastavalt oma soovile (vt. www.youronlinechoices.com/). Kasutaja võib kustutada kõik juba Kasutaja arvutis olevad küpsised ning küpsised mis tahes ajal tagasi lükata, muutes oma veebilehitseja seadeid (kui veebilehitseja seda võimaldab) või lõpetades Hours kodulehekülje kasutamise. Kasutaja peab olema teadlik, et teatud funktsioone saab pakkuda vaid küpsiseid kasutades ja kui Kasutaja otsustab küpsistest loobuda, ei pruugi need funktsioonid Kasutajale kättesaadavad olla.

Küpsiste seadmete muutmine veebilehitsejas

18. Hours võimaldab Kasutajatel hallata ise kõiki Kasutaja nõusoleku alusel kasutatavaid küpsiseid üksikult Veebilehe seadete vahendusel, kus Kasutajal on igal ajal võimalik kasutatavaid küpsiseid sisse ja välja lülitada. Eeltoodud reguleerimise võimalus ei kehti hädavajalike või muude küpsiste kohta, mille kasutamiseks ei ole vaja Kasutaja nõusolekut.

Küpsiste haldamise kohta oma veebilehitsejas saate täpsemat informatsiooni:

Küsimuste korral võite pöörduda Hours poole:

Hours OÜ
Telefon: +358 401826272
E-mail: info@hours.fi