fbpx
Tööajaraportid paari klikiga kätte

Meeldib mida loed?

Jaga

Tööajaraportid paari klikiga kätte

author image

Mihkel Männamaa

Tööaja arvestus ei pea olema keeruline. Hoursis saab kerge vaevaga täpselt nii põhjalikke raporteid vaadata ja alla laadida, kui ise soovid. Valida saab PDF ja Exceli failide vahel. Loe edasi ja vaata, kuidas see käib. 

  1. Vali ülevalt menüüribalt “Raportid” ja kliki sellel. Jõuad töötundide nimekirja ning saad valida, millise ajaperioodi raportit näha soovid.

2. Saad filtreerida ja valida, milliseid andmeid ja millise töötaja kohta raportil kuvatakse.

3. Kui filtrid on paigas ja oled valmis raportit vaatama ja/või alla laadima, siis kliki “Ekspordi” nupul ning vali, kas soovid PDF või Exceli faili.

4. Hoursi tarkvara genereerib raporti ja sina saad nii kaua muid asju teha ega pea samas aknas ootama kuni raporti alla laadida saad.

5. Nüüd saadki raportit vaadata, alla laadida ning selle vajadusel edasi saata. Raportil on näha töötunnid iga töötaja kohta ning raporti lõpus on üldine koondtabel.

Kui soovid, et ka sinu ettevõttes oleks nii lihtne tööaegadel silma peal hoida ning paari klikiga raporteid vaadata, siis registreeri juba täna. Proovikuu on täiesti tasuta. Vajadusel teeme sulle ka tasuta demo, et saaksid meie tarkvarast maksimumi võtta.

Proovi tasuta

Seotud postitused