fbpx
Suomen Talomestarit OY tagasiside

Meeldib mida loed?

Jaga

Suomen Talomestarit OY tagasiside

author image

Mihkel Männamaa

Suomen Talomestarit jagas oma kogemust Hoursi tööaja arvestamise tarkvara kasutamisega. Loe edasi,et teada saada, mis ettevõttes muutus. 

Ettevõttes on 8 töötajat ja varasemalt kasutati Hoursi konkurendi tööajaarvestuse programmi, millega rahule ei jäädud. Leiti, et programm on pigem segane ega võimaldanud vajalikku informatsiooni kätte saada. Ettevõtte esindaja Marko Roose ütleb, et Hoursini jõuti seejärel sõbra soovituse kaudu. 

Tööaega on ettevõttes vaja jälgida, et saada ülevaade töökohal toimuvast. Lisaks lihtsustab tarkvara tunnilehtede kooskõlastamist klientidega – on võimalik näidata, et töötaja on objektil käinud, sest programm salvestab töö tegemise asukoha täpsusega. Varasemalt ettevõte eraldi tunnilehti oma töötajate tööaja arvestamiseks ei kasutanud. 

Suurim muutus, mis tööaja arvestamise programmi kasutuselevõtuga kaasnes, on see, et enam ei ole vaja töötajatele helistada ega küsida, kus nad parasjagu on. Mobiilirakenduses on nende asukoht märgitud ja nähtav. Logistiline pool on samuti oluliselt lihtsustatud, sest on võimalik näha, kas töötaja on objektil ja tal on võimalik saabuvaid koormaid vastu võtta. 

Ettevõtte tunneb, et Hours on nende aega ja raha säästnud, sest saadakse täpsed töötatud tundide andmed. Kui keegi tööaega varastama juhtub, siis see avastatakse kohe ja seeläbi säästetud rahaga kaetakse Hoursi ühe kuu tasu. Marko Roose ütleb, et soovitab Hoursi tarkvara ka ise oma tuttavatele ja leiab, et Hoursis on kõik täpselt nii nagu peab. 

Kui soovite ka ise Hoursi tööaja arvestamise programmiga tutvuda, siis broneerige tasuta 30-minutiline demo ja näitame teile, mida on võimalik tarkvaras teha. Lisaks on võimalus Hoursi tarkvara 30 päeva jooksul tasuta proovida, et veenduda selle sobivuses teie ettevõttega. 

Aeg on raha. Hours säästab teile mõlemat

Vali mugav ja tark viis. Veebipõhine tööaja jälgimine vähendab teie ettevõtte kulusid ja suurendab tõhusust!

Seotud postitused