fbpx
Piira Tech OÜ edulugu Hours tööajaarvestuse tarkvaraga – tööaja jälgimine lihtsamaks ja efektiivsemaks

Meeldib mida loed?

Jaga

Piira Tech OÜ edulugu Hours tööajaarvestuse tarkvaraga – tööaja jälgimine lihtsamaks ja efektiivsemaks

author image

Mihkel Männamaa

Piira Tech OÜ, nagu paljud teised ettevõtted, soovis leida tööaja jälgimise lahendust, mis aitaks neil saada parema ülevaate ajakulust erinevatele töödele. Tööaja jälgimise tähtsus seisneb töötajate efektiivsuse ja tööprotsesside optimeerimises, mis omakorda võimaldab paremini planeerida ja hallata ettevõtte ressursse. Tänu interneti-otsingule avastasid nad Hours tarkvara, mis osutus neile ideaalseks valikuks.

Enne Hoursi kasutamist kulutas Piira Tech OÜ kuus 3-4 tundi paberil tunnilehtede kogumisele ja töötlemisele. See oli aeganõudev ja keeruline protsess, mis sageli tõi kaasa vigu ja ebatäpsusi. Hours tarkvara abil on ettevõtte ajakulu märgatavalt vähenenud ning kulud on langenud. Tänu digitaalsele lahendusele on tööajaarvestus muutunud täpsemaks ja läbipaistvamaks.

Varasemalt ei kasutanud Piira Tech OÜ ühtegi teist tööaja jälgimise tarkvara, kuid Hoursiga on nad äärmiselt rahul. Tarkvara mitmekülgsus ja kasutusmugavus on põhjused, miks nad soovitaksid seda ka teistele ettevõtetele. Hoursi kasutamine on andnud neile reaalse pildi tööde ajakulust, mis omakorda on aidanud neil paremini planeerida ja hallata ettevõtte tööd.

Lisaks ajakokkuhoiule on Hours tarkvara positiivselt mõjutanud ka ettevõtte töökultuuri. Töötajad on saanud parema ülevaate oma tööaja kasutamisest ning see omakorda aitab neil oma aega tõhusamalt planeerida. Samuti on Hours muutnud tööaja arvestamise läbipaistvamaks, aidates kaasa usalduse ja avatuse kultuuri loomisele ettevõttes.

Vabas vormis tagasiside kinnitab, et Piira Tech OÜ on Hoursiga väga rahul!

Aeg on raha. Hours säästab teile mõlemat

Vali mugav ja tark viis. Veebipõhine tööaja jälgimine vähendab teie ettevõtte kulusid ja suurendab tõhusust!

Seotud postitused