fbpx
Pärnu Graniit OÜ kogemus Hours tööajaarvestuse tarkvara kasutamisega

Meeldib mida loed?

Jaga

Pärnu Graniit OÜ kogemus Hours tööajaarvestuse tarkvara kasutamisega

author image

Mihkel Männamaa

Pärnu Graniit OÜ, nagu paljud teised ettevõtted, on vajanud lahendust tööaja jälgimiseks. Nende jaoks oli oluline leida tarkvara, mis oleks lihtne kasutada ja võimaldaks neil kiiresti tunnitasu arvestust teha. Tänu tuttavate soovitusele leidsid nad Hours tarkvara, mis osutus täpselt selliseks lahenduseks, mida nad otsisid.

Enne Hours tarkvara kasutuselevõttu kulutas Pärnu Graniit OÜ iga kuu 3-4 tundi paberil tunnilehtede kogumisele ja töötlemisele. Pärast Hoursi kasutama hakkamist on ettevõtte ajakulu oluliselt vähenenud ning tööajaarvestus on muutunud paremini jälgitavaks.

Pärnu Graniit OÜ ei ole varem kasutanud ühtegi teist tööaja jälgimise tarkvara, kuid nad on Hoursiga väga rahul. Tarkvara lihtsus, kiirus ja arusaadavus on nende jaoks peamised põhjused, miks nad seda teistele ettevõtetele soovitaksid.

Suurim muutus peale Hours tarkvara kasutuselevõttu on olnud aja kokkuhoid. Ettevõte ei ole täheldanud ühtegi probleemi tarkvara kasutamisel ja nende arvates ei vaja tarkvara praegu mingeid lisafunktsioone või parandusi. Nad on Hoursiga väga rahul ja soovitavad seda kindlasti ka teistele ettevõtetele, kes vajavad tööaja jälgimise lahendust.

Aeg on raha. Hours säästab teile mõlemat

Vali mugav ja tark viis. Veebipõhine tööaja jälgimine vähendab teie ettevõtte kulusid ja suurendab tõhusust!

Seotud postitused