fbpx
Kuidas töötab Hours ja Inner Range (G4S, Forus) läbipääsusüsteemide liidestus?

Meeldib mida loed?

Jaga

Kuidas töötab Hours ja Inner Range (G4S, Forus) läbipääsusüsteemide liidestus?

author image

Mihkel Männamaa

Tänapäeva kiiresti muutuvas töömaailmas on oluline, et ettevõtted oleksid paindlikud ja efektiivsed. Üks oluline aspekt selle saavutamiseks on nutikate ja automatiseeritud lahenduste kasutamine. Selles blogipostituses räägime, kuidas Hours ja Inner Range (G4S ja Forus) läbipääsusüsteemide liidestus töötab ning milliseid eeliseid see ettevõtetele pakub.

Hours ja Inner Range liidestus

Kui teie ettevõtte hoonetes kasutatakse Inner Range (G4S, Forus) läbipääsusüsteemi uksekaartidega, on võimalik see liidestada Hours tarkvaraga. See tähendab, et töötajate töötunnid salvestatakse automaatselt uksest läbimiste põhjal. Töötajate jaoks ei muutu midagi, sest tööajaarvestus toimub tagaplaanil. Liidestuse kasutuselevõtt ei nõua lisaseadmete paigaldamist ega mobiilirakenduse kasutamist.

Lisafunktsioonid

Hours tarkvara liidestusega on võimalik kasutada mobiilirakendust, mis võimaldab töötajatel lisada kommentaare ja pilte tööprotsessi kohta. See annab töötajatele paindlikkuse ja võimaldab tööandjatel saada paremat ülevaadet tööprotsessist.

Uksefunktsioonide määramine

Liidestuse abil on võimalik määrata, millised uksed alustavad ja lõpetavad töö, millised algatavad ja lõpetavad pausi. See tähendab, et süsteem on paindlik ning sobib erinevate töökeskkondade jaoks.

Eriseadistused

Tänu Hours ja Inner Range liidestusele on võimalik seadistada erinevaid tööajaarvestuse reegleid, mis arvestavad erinevate töötajate vajadustega, nagu näiteks erikokkulepped.

Hours ja Inner Range läbipääsusüsteemide liidestus pakub ettevõtetele täisautomaatset tööajaarvestuse lahendust, mis töötab tagaplaanil. See muudab tööajaarvestuse protsessi mugavamaks nii töötajatele kui ka tööandjatele, aidates samal ajal parandada ettevõtte efektiivsust ja paindlikkust.

Aeg on raha. Hours säästab teile mõlemat

Vali mugav ja tark viis. Veebipõhine tööaja jälgimine vähendab teie ettevõtte kulusid ja suurendab tõhusust!

Seotud postitused