fbpx
Kuidas aitas Hours tarkvara Skano Furniture Factory OÜ-l säästa hulgaliselt tööaega?

Meeldib mida loed?

Jaga

Kuidas aitas Hours tarkvara Skano Furniture Factory OÜ-l säästa hulgaliselt tööaega?

author image

Mihkel Männamaa

Skano Furniture Factory OÜ, mis on ajaloolise ettevõtte Viisnurk AS uhke järeltulija, on tuntud oma luksuslike mööblisarjade poolest, mida toodetakse Pärnu linnas asuvas tehases. Nende toodangu hulka kuulub ka ainulaadne moodulriiulisüsteem Skano Classic, mille juured ulatuvad 19. sajandisse. Skano eesmärk on pakkuda klientidele parimaid ja paindlikke lahendusi kodu sisustamiseks, ühendades kaasaegset tehnoloogiat käsitsi valmistatud mööbli hingega.

2021. aasta lõpus valmis Skano uus tootmishoone Pärnus, mis tähendas ka uute tööprotsesside ja süsteemide ülevaatamist. Hours tööajaarvestuse tarkvara paigaldamine uude tootmishoonesse mängis olulist rolli Skano tootmisprotsesside optimeerimisel, tuues kaasa märkimisväärse ajakokkuhoiu ja täpsema arvestuse, osaliselt tänu liidestusele G4S läbipääsusüsteemiga, mis tagab tööaja automaatse ja täpse registreerimise.

Tootmisjuhi Efektiivsuse Tõus: Enne ja Pärast Hours’i Tarkvara

Enne Hours’i Tarkvara Kasutuselevõttu

Tootmisjuht seisab silmitsi igapäevase väljakutsega, mis puudutab tööaja arvestust Skano Furniture Factory OÜ-s. Varasemas süsteemis märgiti töötajate töötunde käsitsi – üldjuhul kirjutati tabelisse automaatselt 8 tundi, olenemata töötaja tegelikust tööajast. See tähendas, et tööajaandmed ei pruukinud kajastada reaalset olukorda, kui töötajad tulid hiljem või lahkusid varem, mis omakorda mõjutas tööaja arvestuse täpsust ja palgaarvestust.

Pärast Hours’i Tarkvara Kasutuselevõttu

Tootmisjuhi päevad Skano Furniture Factory OÜ-s on muutunud tõhusamaks pärast Hours’i tarkvara kasutuselevõttu. Üleminek ebatäpsest ja aeganõudvast Exceli-põhisest tööajatabelite süsteemist Hours’i tarkvarale on toonud kaasa mitte ainult suurema tööaja arvestuse täpsuse, vaid ka märkimisväärse tõusu töötajate produktiivsuses. Täpse algus- ja lõpuaegade fikseerimine on andnud tootmisjuhile selge ülevaate tegelikust tööajast, mis võimaldab personali tööd paremini korraldada. See on viinud olukorrani, kus sama ajaga saab nüüd tehtud rohkem tööd, optimeerides kogu tootmise tõhusust.

Raamatupidaja Vaatenurk: Täpsus ja Integreeritavus on Võtmetähtsusega

Enne Hours’i tarkvara kasutuselevõttu kulutas raamatupidaja Anu olulise osa oma tööajast Exceli tabelite kontrollimisele ja puhkuseavalduste ülevaatamisele, et tagada töötundide ja puhkuste andmete täpsus. Kõik töötundide ebakõlad tuli lahendada koostöös meistritega, mis oli sageli aeganõudev.

Tänu Hours’i tarkvarale on andmete täpsus ja töötlemise kiirus dramaatiliselt paranenud. Lihtne kasutatavus ja alati abivalmis klienditugi on muutnud raamatupidaja tööd märksa sujuvamaks. Suurimaks muudatuseks on olnud Merit palgaarvestuse süsteemiga integreerimine, mis võimaldab andmed kiiresti ja vigadeta otse Merit palga süsteemi saata, muutes palgaarvestuse protsessi veelgi tõhusamaks.

Raamatupidaja soovitab Hours’i tarkvara teistele ettevõtetele, eriti Exceli kasutajatele, kuna see pakub sujuvat üleminekut ja paremat andmehaldust, mis on tänapäeva kiiretempolises ärikeskkonnas hädavajalik

Oskustöölise Vaatenurk: Nutikas Tööajaarvestus Igas Seadmes

Skano Furniture Factory OÜ oskustöölised naudivad Hours’i tarkvara paindlikkust ja mugavust, kasutades töötundide vaatamiseks ja jälgimiseks peamiselt nutitelefoni. “Tänu Hours’i rakendusele nii Androidile kui ka iOS-ile on minu tunnid alati kättesaadavad, sõltumata kasutan Apple’i või Androidi seadet,” jagab oskustööline oma kogemusi. Kodus eelistab ta töötunde üle vaadata arvuti suurema ekraani kaudu.

Lisaks on Skano Furniture Factory integreerinud Hours’i tarkvara G4S läbipääsusüsteemiga, mis on töötajatele väga mugav. Tänu sellele liidestusele registreeritakse tööajad automaatselt, ilma et oleks vaja terminalis registreerida. “Tööle saabudes ei pea ma muretsema aja märkimise pärast; süsteem hoolitseb kõige eest ja mu tunnid lähevad täpselt kirja,” kiidab tööline süsteemi.

Uurige Skano kohta lähemalt siit: 👉👉👉 https://skano.com

Aeg on raha.

Hours säästab teile mõlemat

Vali mugav ja tark viis. Veebipõhine tööaja jälgimine vähendab teie ettevõtte kulusid ja suurendab tõhusust!

Seotud postitused