fbpx
Japeka OY tagasiside - Hours tasub end mitmekordselt ära

Meeldib mida loed?

Jaga

Japeka OY tagasiside - Hours tasub end mitmekordselt ära

author image

Mihkel Männamaa

Soome ettevõte Japeka OY rääkis meile oma kogemusest Hoursi tarkvara kasutamisega. 

Ettevõte hindas oma kogemust heaks: “Väga positiivne kogemus on olnud. Töötajad on tarkvara hästi omaks võtnud ja neile meeldib seda kasutada.”

Hours sobib igas suuruses ettevõtetele – kuutasu on fikseeritud ning tööaja arvestamiseks ja jälgimiseks piisab ka ainult digitaalsest tarkvarast ning mobiilirakendusest. 

“Kaalusime juba ammu mõne tööaja arvestuse programmi kasutuselevõttu, kuid tundsime, et ettevõtte, kus on 10 töötajat, väiksuse tõttu ei ole see hädavajalik. Lõpuks otsustasime siiski Hoursi tarkvara proovida ning üllatusime, kui palju meie igapäevaelu lihtsustus ja vabanes ressursse teiste väljakutsete lahendamiseks.” 

Hoursiga on kõik töötunnid, raportid ja palgaandmed ühes kohas ning paari klikiga kättesaadavad. Jääb ära tüütu failide edasi-tagasi saatmine ning erinevate töötajate käest info kogumine. Tööaja arvestamine on kiirem ja lihtsam ning eksimisruum tunduvalt väiksem.

Millised positiivsed muutused tekkisid Japeka OY-l?

  • Arvelduseks vajalikud andmed on Hoursi tarkvaras kohe olemas ning puudub vajadus töötajatelt eraldi küsida.
  • Märgatavalt on vähenenud risk, et mõni arve jääb tegemata.
  • Arvelduseks vajalik info on täpsem, seega on vähem segadust nii meil kui klientidel.
  • Projektide maksumuse jälgimine on lihtsam ja selgem, tänu millele on kassarisk väiksem.

“Hours tasub end kindlasti mitmekordselt ära. Hoursis on kõik meile vajalik olemas ja puuduvad ülearused elemendid ning lahendused,” ütles ettevõte oma kogemuse kokku võtmiseks.

Seotud postitused