fbpx
Hours + Inner Range Integriti

Meeldib mida loed?

Jaga

Hours + Inner Range Integriti

author image

Mihkel Männamaa

Hours on liidestatav Inner Rage Integriti läbipääsusüsteemiga. Liidestus aitab lihtsustada ja automatiseerida tööaja arvestust ettevõtetes, kus suurema osa töötajad on ühes kohas, nt tootmises. Hoursi tööajaarvestuse programmi saame üle tuua kõik teie ettevõtte uksed ja neile vastavad seadistused teha.  

Võimalik on seadistada igale uksele tööliik. Näiteks, on tootmisettevõte, kus tehakse erinevaid töölõike erinevates ruumides. Ühe ruumi uksele seadistame nt värvimistööd, teise ruumi uksele ladu, kolmandale pakkimine jne. Päeva jooksul ustest liikudes salvestub teave, kus, kui kaua ja millist tööd on töötajad teinud. 

Saame paika panna tööpäeva algused ja lõpud, vajadusel saate neid aegu ümardada. Näiteks, teie ettevõttes algab vahetus kell 6:00, aga töötaja registreerib uksekaardi kell 5:45, siis on võimalik seadistada, et tööpäeva algus ümardatakse kella 6:00 peale. Sama kehtib ka tööpäeva lõpuaegade kohta. 

Lisana saate kasutada ka mobiilirakendust, mis annab võimaluse tööde juurde jooksvalt lisada pilte ja kommentaare.

Uksekaartide kaudu saame määrata lõunate ning pauside algused ja lõpud. Võimalik on erinevatele töötajatele määrata erinevad pauside ajad ja pikkused. Samas on võimalik ka kontrollida, kas töötajad võtavad pause ettenähtud ajal või mitte. Iga töötaja päeva ajalukku jääb kogu tema liikumine ettevõtte territooriumil ning kõiki pause saab kontrollida. Kui on tehtud pause aegadel, mis ei ole ettevõttesiseselt kokku lepitud, siis saab need tööajast maha arvestada. 

Töötajate jaoks ei muutu mitte midagi, aga teie ettevõttel on oluliselt lihtsam tööaegadel silma peal hoida, sest kõik on automatiseeritud.

Seotud postitused