fbpx
Hoursiga on nüüd ka päevarahade arvestamine käkitegu

Meeldib mida loed?

Jaga

Hoursiga on nüüd ka päevarahade arvestamine käkitegu

author image

Mihkel Männamaa

Hoursi tarkvara suudab arvutada päevarahasid erinevatele tööliikidele. Näiteks, ettevõte maksab päevarahasid ainult töökohalt eemal olles tehtud töö eest. Töökohal tehtud töö ei lähe päevarahade arvestusse, aga töökohalt eemal tehtud töö eest makstakse päevaraha, kui töötaja on päevarahade seadistuses määratud töötundide arvu täitnud.

1. Päevarahade seadistamiseks kliki paremal pool tööriistaribal hammasratta ikoonile ning vali “Eelistused”. Avaneval lehel vali “Päevarahad” ning saadki oma ettevõtte jaoks sobivad seadistused teha.

2. Sobivatele tööliikidele päevaraha määramiseks tuleb jälle hammasratta ikoonile klikkida ning vajutada avanevas rippmenüüs nupule “Tööliigid”. Valige sobiv tööliik ja vajutage kolmele täpikesele rea lõpus. Avanenud rippmenüüs vajutage “Muuda”. Nüüd saate panna linnukese “Kasuta päevarahade arvutamisel” ette ja päevaraha hakataksegi arvestama.

3. Tunnilehtede alamlehele minnes ja töötaja andmete rea lõpus olevale kolmele punktile klikkides ning “vaata detaile” nupule vajutades on näha, et rakendub täispäevaraha.

4. Tööaja raportil on päevarahad ilusti nähtavad nii PDF kui Exceli tabeli vormingus.

Aeg on raha. Hours säästab teile mõlemat

Vali mugav ja tark viis. Veebipõhine tööaja jälgimine vähendab teie ettevõtte kulusid ja suurendab tõhusust!

Seotud postitused