fbpx
Hours tööajaarvestuse mobiilirakenduse uuendused!

Meeldib mida loed?

Jaga

Hours tööajaarvestuse mobiilirakenduse uuendused!

author image

Mihkel Männamaa

Meil on rõõm teada anda, et oleme välja andnud mobiilirakenduse uue versiooni 2.0.19, mis sisaldab mitmeid kasulikke uuendusi ja parandusi. Uues versioonis oleme keskendunud tööruumidele asukoha määramise täiustamisele ja muudele kasulikele funktsioonidele.

Mis on uut?

  1. Tööruumide asukoha määramine ja raadius: Nüüd saate igale tööruumile määrata asukoha ja raadiuse. Kui töötaja logib tunde antud tööruumi, näeb ta, kas ta asub tööruumi raadiuses. Kui ta ei asu tööruumi raadiuses, teavitame töödejuhatajat.
  2. Töötundide tagantjärele lisamine: Oleme lisanud mobiilirakendusele võimaluse lisada töötunde tagantjärele. Selleks peab kasutajal olema aktiveeritud õigus “Saab lisada töötunde käsitsi” (mida saab muuta kasutaja õiguste alt). Kui antud õigus on aktiveeritud, ilmub mobiilirakenduses taimeri vaates “+” nupp, mille abil saab kasutaja lisada töötunde tagantjärele.
  3. iPhone’i live activity: Oleme lisanud iPhone’i seadmetele live activity funktsiooni, mis näitab taimerit lukustatud ekraanil. See aitab kasutajatel paremini näha käimasolevat taimerit ja vähendab tõenäosust, et nad unustavad taimeri käima.
  4. Täiustused ja bugi parandused: Oleme teinud mitmeid täiustusi ja parandanud vigu, et tagada parem kasutajakogemus.
Tööruumi asukoht on kuvatud punasena ja kasutaja asub selle raadiuses.
Kasutaja näeb taimerit ka siis kui rakendus on suletud. (iPhone 14 pro)
Lisaks on taimer lisatud ka telefoni lukustatud ekraanile. (iOS)

Palun uuendage oma rakendused ja loodame, et olete uuendustega rahul. Kui vajate lisainformatsiooni uuenduste kohta või juhiseid tööruumide asukohtade lisamiseks, võtke julgelt ühendust meie klienditoega aadressil info@hours.ee või broneerige demo.

Aeg on raha. Hours säästab teile mõlemat

Vali mugav ja tark viis. Veebipõhine tööaja jälgimine vähendab teie ettevõtte kulusid ja suurendab tõhusust!

Seotud postitused