fbpx
Hours - Stressivaba tööaja arvestus

Meeldib mida loed?

Jaga

Hours - Stressivaba tööaja arvestus

author image

Mihkel Männamaa

Hours on ideaalne lahendus ettevõtetele, kes soovivad oma igapäevaelu lihtsustada. Kaob vajadus Exceli tabeleid edasi-tagasi saata ning infot mitme erineva töötaja käest koguda. Meilt saab kindla kuutasu eest veebipõhise tarkvara, mobiilirakenduse ja logimis boksid. Eriti hea lisana saab meie programmi liidestada juba olemasoleva läbipääsusüsteemiga. Tööaja arvestamine on Hoursi tarkvaraga lihtne ja kiire.

Hoursi tarkvara on mugav ning hõlbus kasutada: logige brauseris või mobiilirakenduses oma kontole sisse ning saategi hakata enda tehtavaid töid sisestama või erinevaid raporteid vaatama. Raporteid saab alla laadida nii PDF kui Exceli tabeli formaadis. Ebavajalik paberimajandus ja mitmekordselt parandatud failide edasi-tagasi saatmine on minevik. Ühe nupuvajutusega on võimalik saada ülevaatlik aruanne koos analüüsiga: isiku-, objekti-, projekti- ja ka tööliigi põhiselt. Edastage need raamatupidajale või projektijuhile ainult paari klikiga. 

Hoursi mobiilirakendus on ideaalne lahendus teie mobiilse tööjõu reaalse tööaja jälgimiseks ka välitöödel. Süsteem võimaldab jälgida GPS-koordinaate, aidates välja selgitada, kus töötaja tegelikult oma tööd alustas ja lõpetas. Saate reaalajas teavet objektidele saabumiste ja lahkumiste kohta. Lisaks töötundidele saate infot ülesannete ja tööde kohta: töötajatel on võimalik lisada pilte ja kommentaare ning jätta teateid. Töötajad saavad hõlpsalt valida tehtava töö liiki ning vaadata oma töötunde nädalate lõikes. Peakasutaja näeb kogu infot ja tööprotsessi reaalajas, seega saab statistikat vaadata ning aruandeid koostada värskeima rakendusse sisestatud info põhjal.

Hours on ka värske Merit Palk ja Netvisor palgaarvestuse programmide koostööpartner. Kõik palgaarvestuseks vajalikud andmed saab Hoursi tarkvaras kokku koguda ning mugavalt Merit Palk või Netvisor liidestusega raamatupidamisse saata.

Logimis terminal sobib hästi ettevõtetele, kus suurem osa töötajatest asub ühes kohas: olgu see siis tootmisettevõte või ehitusplats. Terminalid on hõlpsasti paigaldatavad, vajades ainult voolu ja internetiühendust. Töötajad saavad sisse- ja välja registreerimiseks kasutada erinevaid kiipe, NFC-kaarte ja nööpe, ka ettevõttel juba olemasolevaid kaarte ja kiipe. Lisaks saab terminali isikupärasemaks muuta: 

  • saab valida, kas näidata, kes ja millal on konkreetset tööd alustanud
  • saab seadistada oma tekstiga peavaate
  • võimalik saata boksi ekraanile teateid, mida töötajad sisse logides näevad

Hoursi tarkvara on võimalik liidestada juba olemasoleva läbipääsusüsteemiga (näiteks G4S), mis annab kiire ja mugava ülevaate territooriumil toimuvast. Tarkvara registreerib kõik liikumised territooriumil, mille põhjal saate koguda infot töötajate kohalolekust ja tegelikust tööaja statistikast. Kogutud andmeid saab mugavalt edasi töödelda ning vajadusel edastada teistesse programmidesse.

Hoursil on kindel kuutasu, mis sõltub ettevõtte suurusest ja soovitud lisadest. Enne teenuse kasutama hakkamist saate meilt tasuta demo, milles õpetame programmist maksimumi võtma. Esimene kuu on täiesti tasuta, et saaksite Hoursi sobivust enda ettevõttega muretult katsetada. Liitu meie rahulolevate klientidega juba täna!

Aeg on raha. Hours säästab teile mõlemat

Vali mugav ja tark viis. Veebipõhine tööaja jälgimine vähendab teie ettevõtte kulusid ja suurendab tõhusust!

Seotud postitused