fbpx
Hours ja Erply ühendavad jõud

Meeldib mida loed?

Jaga

Hours ja Erply ühendavad jõud

author image

Mihkel Männamaa

Meil on hea meel jagada teiega väga põnevaid uudiseid, mis tähistavad meie ettevõtte jaoks uut peatükki. Oleme sõlminud strateegilise partnerluse Erplyga, mis on üks maailma juhtivaid jaemüügi tarkvara pakkujaid. Selles koostöös on Erply saanud Hoursi osanikuks, mis võimaldab meil ühiselt arendada tarkvara, mis integreerub sujuvalt Erply erinevate süsteemidega. See partnerlus laiendab oluliselt meie võimalusi pakkuda teile, meie väärtustatud klientidele, veelgi paremaid ja täiustatud lahendusi. Erply laiaulatuslik funktsionaalsus ja uuenduslikkus, kombineerituna Hoursi spetsialiseerumisega tööaja jälgimise alal, avavad uued võimalused teie ettevõtte efektiivsuse suurendamiseks ja protsesside optimeerimiseks.

Meie ühine eesmärk on pakkuda lahendusi, mis ei vasta mitte ainult teie hetkevajadustele, vaid toetavad ka teie ettevõtte kasvu ja arengut pikemas perspektiivis. Koostöös Erplyga kavatseme tuua turule uuendusi, mis teevad töötajate aja haldamise ja ressursside planeerimise veelgi integreeritumaks ja tõhusamaks. Lisaks pakume koostöös Erplyga täielikku lahendust kõikide teiste tarkvara vajaduste osas, olgu see siis lao ja kassatarkvara, makselahendused, veebilehed, e-arved, raamatupidamise lahendused ja palju muud.

Oleme südamest pühendunud teie ettevõtte edule ja usume, et see partnerlus annab meile võimaluse pakkuda teile veelgi väärtuslikumaid ja kohandatud lahendusi. Täname teid usalduse ja lojaalsuse eest Hoursi teenuste vastu ning ootame põnevusega võimalust teenindada teid veelgi paremini läbi selle uue partnerluse.

Püsige lainel, et olla kursis kõige värskemate arengutega ja avastada, kuidas need uuendused võivad teie ettevõttele kasulikud olla.

Erplyst täpsemalt

Erply välja töötatud ärilahendused haldavad igal aastal miljardeid tehinguid enam kui 300 000 kaupluses üle maailma, toetades rohkem kui 15 erinevat keelt. Nende globaalne meeskond, mis koosneb enam kui 200 spetsialistist, toetab kliente mitmetes riikides, sh Ameerika Ühendriikides, Suurbritannias, Austraalias ning mitmel pool Euroopas, Aafrikas ja Aasias. Erplyt on usaldanud mitmed jaemüügi liidrid nagu näiteks Disney, Decathlon, Elizabeth Arden, Birchbox, Porsche ja The Athlete’s Foot, mis tõestab nende võimekust pakkuda kohandatud lahendusi laiaulatuslikule klientuurile. Erply on samuti astumas suuri samme, muutudes järjest enam platvormi pakkujaks, mis lubab usaldatud partneritel koondada oma lahendused kõik ühe rakenduste poe alla. Läbi selle suudab pakkuda Erply lahendusi, mis täidavad iga äri soovid ja vajadused. Uus platvorm lubab kohandada igat rakendust täpselt oma ärimudeli järgi, jättes otsustusõiguse kliendile. Tutvu lähemalt Erply võimalustega www.erply.com

Aeg on raha.

Hours säästab teile mõlemat

Vali mugav ja tark viis. Veebipõhine tööaja jälgimine vähendab teie ettevõtte kulusid ja suurendab tõhusust!

Seotud postitused