fbpx
Geofence ja automaatne tööajaarvestus

Meeldib mida loed?

Jaga

Geofence ja automaatne tööajaarvestus

author image

Mihkel Männamaa

Mis on Geofence?

Geofence on tehnoloogia, mis loob virtuaalse piirdeaia ehk geograafilise piirkonna, mille sisenemisel või väljumisel saab aktiveerida erinevaid tegevusi või teateid. Selle tehnoloogia abil saame teile pakkuda uut funktsiooni – automaatne tööaja alustamine ja lõpetamine

Geofence’i tehnoloogia võimaldab meil täpselt määrata, millal te tööruumi sisenete või sellest lahkute. Kui lülitate sisse automaatse tööaja alustamise ja lõpetamise funktsiooni ning lubate asukoha jälgimise, saame me teie tööaja algus- ja lõppunktid täpselt kaardile märkida. Sel moel saame tagada, et teie tööaeg on alati täpselt salvestatud

Geofence’i kasutamine pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas töötajate vastutuse suurendamise ja meelerahu tagamise, teades, et nende tööaeg on alati täpselt salvestatud. Samuti võimaldab see ettevõtetel paremini jälgida ja hallata oma töötajate tööaega

Privaatsus?

Kuigi me kasutame Geofence’i tehnoloogiat asukoha tuvastamiseks, ei jälgi me teie asukohta pidevalt. Teie telefon uuendab oma asukohta omal initsiatiivil ja me kasutame neid asukoha andmeid ainult selleks, et kontrollida, kas olete tööruumi raadiuses või mitte. Teie asukoha andmeid ei salvestata ega edastata meie serveritesse. Teie privaatsus on meie jaoks äärmiselt oluline.

Kuidas see töötab?

See funktsioon on saadaval alates rakenduse versioonist 2.0.22 ja te saate seda beeta-testimise raames proovida. Siin on, kuidas seda kasutada:

1.Määrake oma tööruumi asukoht ja raadius veebikeskkonnas. Seejärel lülitage sisse automaatne tööaja alustamise ja lõpetamise funktsioon.

2.Aktiveerige seejärel oma mobiilseadmes sama funktsioon. Selleks vajutage mobiilirakenduses alumises paremas nurgas asuvale profiilipildile ja valige “Seaded” ja seejärel “Automaatne töö alustamine/lõpetamine”. Teil on igal ajal võimalus see funktsioon välja lülitada.

Poolautomaatne funktsioon saadab teile teate, kui olete jõudnud tööruumi piirkonda või lahkute sellest, andes teile võimaluse ise otsustada, millal taimerit alustada või lõpetada.

Täisautomaatne funktsioon alustab ja lõpetab tööaja mõõtmise automaatselt, kui sisenete või lahkute tööruumi piirkonnast. Sellest hoolimata saate alati teavituse, kui töö on alustatud või lõpetatud.

Oleme väga põnevil, et saate proovida seda uut funktsiooni ja ootame huviga teie tagasisidet. Kuna see on beeta-versioon, teame, et võib esineda mõningaid lapsehaigusi. Kuid ärge muretsege! Meie meeskond töötab pidevalt selle nimel, et pakkuda teile veelgi paremat ja sujuvamat kogemust.

Kui teil peaks tekkima mingeid probleeme või küsimusi, siis palun võtke kindlasti ühendust meie kasutajatoega. Oleme siin selleks, et aidata!

Me usume, et see uus funktsioon aitab teie tööpäeva veelgi paremini hallata. Tööaja alustamine ja lõpetamine pole kunagi olnud nii lihtne ja mugav. Meie eesmärk on pidevalt arendada ja parendada meie rakendust, et teie elu lihtsamaks teha.

Meile meeldib kuulda teie tagasisidet ja soovitusi. See aitab meil paremini mõista, kuidas meie rakendust kasutatakse, ning see omakorda aitab meil seda paremaks muuta. Ootame huviga teie mõtteid ja kogemusi selle uue funktsiooniga!

Aitäh, et kasutate meie rakendust ja loodame, et see uuendus muudab teie tööelu natuke lihtsamaks!

Aeg on raha. Hours säästab teile mõlemat

Vali mugav ja tark viis. Veebipõhine tööaja jälgimine vähendab teie ettevõtte kulusid ja suurendab tõhusust!

Seotud postitused