fbpx
Hoursi mobiilirakendus teeb tööaja jälgimise imelihtsaks!

Meeldib mida loed?

Jaga

Hoursi mobiilirakendus teeb tööaja jälgimise imelihtsaks!

author image

Mihkel Männamaa

Hoursil on hõlpsasti kasutatav mobiilirakendus, mille abil on mugav ka välitöödel tehtavatel töödel silma peal hoida. Peakasutaja saab brauseris seadistada töötajate õigused mobiilirakenduses, sh ka selle, kas nad peavad mobiilirakenduses töid sisestades oma asukohta kuvama. Rakendus salvestab tööde alustamise ja lõpetamise asukohad, vahepealseid liikumisi ei jälgita. Loe lähemalt, kuidas Hoursi mobiilirakendus töötab ja milliseid võimalusi see pakub.

1. Rakenduse kasutamiseks logi oma kasutajasse sisse ning vali sobiv tööruum ja/või töö liik. Kui tööandja on määranud asukoha näitamise, siis tuleb ka telefonis GPS sisse lülitada, et tööd alustada.

2.  Tööd alustades saad valida sobiva tööruumi, töö liigi, vajadusel kommentaari ning isegi manuse (nt foto) lisada.

3. Mobiilirakendus võimaldab valida, millisel ajaperioodil tehtud tööde ja töötundide andmeid näha soovid.

4. Saab vaadata, kes millist tööd ja kui kaua tegi. Mobiilirakenduses alustatud ja lõpetatud tööde juures kuvatakse ka asukoht, kus tööd tehti.

6. On võimalik vaadata ka töötajate koondtabelit, kus on näha tööde alustamise ja lõpetamise ajad ning tööaeg kokku.

7. Rakenduses on võimalik oma profiilipildile vajutades mõningaid seadistusi teha: “Seadistused” menüü alt keelt muuta ja “Teavitused” menüü alt seadistada, milliseid teavitusi soovid saada.

8. Kui on abi vaja või mingeid küsimusi, siis saad äpi kaudu mugavalt meiega ühendust võtta.

Hoursi mobiilirakendus on nagu tark mees taskus – alati sinuga kaasas ning saad reaalajas infot, et aruandlus oleks sujuv ja täpne. Võta tasuta prooviperiood ja saad oma silmaga veenduda, kui lihtne võib olla tööaja jälgimine.

Seotud postitused